Rok 2016 z pewnością był rokiem do zapamiętania. Chińczycy nazywają go rokiem ognistej małpy, rokiem zmian. Czy w to wierzyć czy nie, kiedy pytam ludzi czy doświadczyli wielu zmian podczas tego roku, z  reguły odpowiadają, że owszem, tak.

 

Jednym z wydarzeń cieszących się niezwykłą popularnością tego roku były wybory na prezydenta Stanów zjednoczonych. Wygrana Donalda Trumpa z pewnością zaskoczyła wielu z nas, przyszłość pokaże jakim będzie on prezydentem! Kolejną charakterystyczną cechą roku 2016 była śmierć wyjątkowo dużej ilości celebrytów…
Jak widać jest to rok zmian – czy na lepsze czy na gorsze? W świecie marketingu z pewnością jest to ta druga opcja! Aby to udowodnić w APPmanago podsumowaliśmy najlepszych wpisów o marketingu z 2016! Sprawdź najlepszy kontent roku ognistej małpy.

 

 

 

5 Mobile Marketing Methods To Build Your Ecommerce Brand

5 Metod Mobile Marketingowych budujących twoją markę Ecommerce to jeden z najlepszych postów tego roku. Gabriel Shaoolian, wspomina kilka sposobów na wzmocnienie twojej marki, oraz na kilka rzeczy które hamują jej progres. Warto przeczytać!

 

 

The Ultimate Guide to Mobile Marketing

Ten poradnik to klucz którego potrzebuje każdy marketer!

Produkty są konsumowane, usługi są doświadczane” – to motto przewodnie tego poradnika. Brandon Gains w jasny sposób przedstawia kluczowe elementy marketingu mobilnego. Zawsze dobrze jest odświeżyć podstawy prawda?

 

 

 

How to solve the measurement challenge of mobile

W tym poście z marketingweek.com dowiesz się miedzy innymi o:

  • Zachowaniach cross-platformowych
  • Strategiach medialnych
  • Technikach pomiaru
  • Podejściu story-tellingowym
  • Analizie danych i optymalizacji
  • Komunikacji
  • I wiele innych

Świetna lektura dla każdego marketera!

 

 

 

Record UK Mobile Ad Spend: The Industry Reacts

W tym poście kilkoro specjalistów omawia znaczenie rekordowych wydatków na reklamy w Wielkiej Brytanii. Co to oznacza? Jakie zmiany zachodzą w marketingu których nie byłeś świadom do tej pory? Poznaj zdanie światowej czołówki czytając ten artykuł

 

Jak podoba Ci się zestawienie najlepszych postów? Uważasz, że czegoś brakuje? Podziel się swoim zdaniem w komentarzach!