salesmanago-deloitte-fast-50SALESmanago, europejski lider Marketing Automation znalazło się na 11. miejscu w rankingu Deloitte Fast 50, obejmującym najszybciej rozwijające się firmy technologiczne w Europie Centralnej. Dzięki wzrostowi na poziomie 976% w ostatnich pięciu latach, platforma SALESmanago została sklasyfikowana jako 4. najszybciej rozwijająca się polska firma w dziedzinie hi-tech.

 

“Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, znajdując się wśród najszybciej rozwijających się firm w Europie Centralnej. Szczególnie, że to, co wyróżnia nas spośród innych polskich firm to 100% wzrost, osiągany wyłącznie produkcją i rozwojem własnej technologii. Nie oferujemy usług outsourcingowych czy konsultacji IT. Sami tworzymy własność intelektualną, którą sprzedajemy klientom na całym świecie.” mówi założyciel i CEO SALESmanago, Grzegorz Błażewicz

 

SALESmanago Marketing Automation to najszybciej rozwijająca się platforma do automatyzacji marketingu w Europie. Firma założona w 2011, z siedzibą główną w Krakowie, zatrudnia obecnie ponad 230 osób w oddziałach w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Rumunii i Indiach. Z usług firmy korzysta ponad 5000 firm w 40 krajach, z czego 80% klientów to przedsiębiorstwa z sektora B2C i sklepy internetowe. Do głównych klientów zaliczyć można takie firmy jak Orange, WWF, Yves Rocher, Timberland, Aviva, RWE, ToyR Us, Praktiker, czy Telefonica. SALESmanago uzyskało wsparcie inwestycyjne w dwóch rundach od Integer ($2,5mln w marcu 2014) i 3TS (Cisco, EIF; $6mln w marcu 2016).

 

SALESmanago wyróżniają unikalne funkcjonalności, takie jak: Customer Value Marketing, RFM marketing automation, oparte na sztucznej inteligencji boty Facebook, mobile marketing automation, analityka i personalizacja predyktywna.

 

Pozycję lidera SALESmanago w segmencie Marketing Automation potwierdzają wysokie miejsca w branżowych rankingach i zestawieniach. GetApp – platforma należąca do Gartnera – klasyfikuje SALESmanago w światowym TOP3 platform marketing automation, Venturebeat Insights uznaje platformę za lidera automatyzacji marketingu dla małych i średnich przedsiębiorstw sektora B2C, natomiast  ranking Datanyze plasuje firmę na 6. miejscu wśród systemów Marketing Automation na świecie.

 

Więcej informacji

Założyciel i Prezes Zarządu, Grzegorz Błażewicz

email: greg@salesmanago.com

tel: +48 500 160 611

Więcej informacji: www.salesmanago.com, www.appmanago.com