Love is in the air

Everywhere I look around

Love is in the air

Every sight and every sound

And I don’t know if I’m being foolish

Don’t know if I’m being wise

But it’s something that I must believe in

And it’s there when I look in your eyes


Zapisz się na darmowy webinar i poznaj możliwości systemu


 

Bez będnych wstępów zapraszamy na wpis walentynkowy. Odpal muzykę i przeczytaj jak przetrwać dzień zakochanych i nie zwariować.

 

1. Znajdź towarzysza

 

Tinder Apka randkowa, w której wybierasz potencjalnych partnerów przeglądając ich zdjęcia (czy ktoś czyta opisy?). Umawiasz się na randkę i czekasz na swoje „i żyli długo i szczęśliwie”.

Plenty of fish Jak sama nazwa wskazuje jest to aplikacja pełna ryb… to znaczy profili randkowych. Korzysta z niej ponad 55 milionów użytkowników na całym świecie. Wybierz interesująca osobę, wyślij wiadomość i umów sie na wieczór.

Love test calculator Zanim zaplanujesz małżeństwo, trójkę dzieci, golden retrivera i rybki, sprawdź jak bardzo jesteście kompatybilni jako para. Wypełnij wymagane pola i czekaj na wynik.

 

2. Wygospodaruj czas

 

Appmanago Przed Tobą pół dnia wysyłania newsletterów, i tropienia nieaktywnych użytkowników, których musisz namówić na ponowne użycie apki? Oddeleguj te zadania do sprytnego systemu. Appmanago to CRM i platforma do automatyzacji marketingu mobilnego jednym. Automatyzuje zadania marketingowe takie jak wysyłka powiadomień i emaili, segmentacja użytkowników, czy aktualizowanie segmentów. Sercem systemu jest kreator reguł automatyzacji, dzięki któremu można wykreślić ze swojego terminarza takie zadania jak wysyłka życzeń urodzinowych, rozsyłanie Newsletterów i monitoring zachowań użytkowników. Darmową wersję 30 dniową znajdziesz tutaj.

If by IFTTT Organizator wielozadaniowości. Automatyzuje codzienne zadania. Pozwala na integrację ulubionych aplikacji jednocześnie upraszczając proces wymiany danych między nimi. Dzięki „formułom” możesz zautomatyzować wiele procesów od wyciszania telefonu po przyjściu do pracy, przez automatyczne zamieszczanie postów z WordPressa na serwisach społecznościowych, aż do wysyłania SMSa o konkretnej treści do domowników po opuszczeniu biura. Może służyć jako organizer, pomoc przy zakupach czy narzędzie do śledzenia newsów. Pozwala zaoszczędzić sporo czasu podczas codziennych zadań. Wersja iOS i Android.

 

3. Przygotuj oprawę

 

La~la messenger Zamień nudne „Wesołych Walentynek” w rozśpiewaną, kolorową, spersonalizowaną laurkę! Z La~la messenger stworzysz niepowtarzalne życzenia dla bliskiej Ci osoby. Wysyłkę zaplanuj przez IF 😉

Dubsmash A może lepiej wyznać miłość głosem Leonarda Cohena? Dubsmash to zabawne narzędzie do podkładania kultowych tekstów z filmów i piosenek pod nakręcone przez użytkownika filmiki.

Pinterest Internetowa skarbnica pomysłów i serwis społecznościowy w jednym. Bez problemu znajdziesz tu inspiracje, aby stworzyć samodzielnie wyjątkowy upominke. Wpisz w wyszukiwarce DIY valentine’s gift i zacznij przeglądać. My też mamy tam profil!

Print studio Kiedy prezent jest gotowy, powinieneś dodać chwytający za serce bilecik. Cóż będzie lepszego niż wspólne zdjęcie z Instagrama, które nabiło 500 likeów? Print studio to najlepszy sposób na wydrukowanie zdjęć z telefonu i z Instagrama.

 

4. Wino i kino

 

Hello vino Cabernet, czy Syrah? A może Pinot Grigio? Już nigdy więcej nie dasz plamy w restauracji wybierając słodką maderę do lekkiej ryby. Aplikacja Hello vino rozwiąże ten problem i wybierze wino za Ciebie. Możesz korzystać z takich kategorii jak typ posiłku, okazja, preferencje smakowe, czy rodzaj wina.

Flixster Przejrzyj listę filmów, przeczytaj recenzje z Rotten Tomatoes, wybierz tytuł i zdecyduj czy oglądacie go w kinie czy w domu przez Netflixa. Sprawdź dostępność biletów, zarezerwuj miejsca i rozkoszuj się seansem. Wersja iOS i Android.

 

5. Małe co nieco

 

Spotify Jaka muzyka wprowadza Cię w romantyczny nastrój? Gitarowe riffy Santany, energetyczny Ziggy Stardust, a może Sam Barry White? Ze Spotify bez problemu stworzysz nastrojową listę na przebojowy wieczór we dwoje. Wersja iOS i Android.

iKamasutra Nigdy więcej nudy w sypialni (w kuchni, w salonie, w gabinecie…). iKamasutra podsunie ci tysiące pomysłów do wypróbowania, ułatwi stworzenie listy ulubionych wygibasów i dodatkowo pomoże śledzić Twój progres w osiąganiu szczytów możliwości. Wersja iOS i Android.

 

BONUS: A jeśli wszystko inne zawiedzie

8,500+ Drink Recipes Free Zawsze możesz zaprosić znajomych na mily wieczór. Pomysłów na drinki dostarczy apka. Koktaile podzielone są na różne kategorie, a wyszukiwarka znajduje drinki zarówno po nazwie jak i po składnikach. Wersja iOS i Android.

Twitch Olej Walentynki i romantyczne kolacje. Zamiast tego zaszyj się w zaciszu domowym i obejrzyj najnowsze rozgrywki eSportowe. Aplikacja pozwala śledzić rozgrywki takich gier jak: League of Legends czy Call of Duty. Dzięki niej można oglądać mecze na żywo, zarejestrowane transmisje oraz czatować z graczami.

Tinder – Jeśli jednak nie tracisz nadziei, odpal ponownie Tindera i zacznij zabawę od nowa.