IT i boks, boks i IT. Nie ma chyba na całym świecie mniej prawdopodobnego zestawienia. A jednak to zrobiliśmy! Zebraliśmy kilku bohaterów z IT, wsadziliśmy ich do ringu, założyliśmy im rękawice (i owijki, i kaski, i ochraniacze szczęk) i daliśmy sygnał do walki! I wiecie co? Wyszło rewelacyjnie!

Ale zacznijmy od początku. Jakiś czas temu, stwierdziliśmy, że czas wprowadzić odrobinę zamieszania w spokojne życia działów IT firm z naszej okolicy. Pomyśleliśmy, popytaliśmy co nieco i jakoś tak samo wyszło, że event, który miał być rozgonieniem nudy w środku lutego rozrósł się do pełnej gali  z gwiazdą wieczoru, profesjonalnymi konferansjerami, sędziami i oczywiście gorącymi dziewczynami!

The girls are ready! #it #boxingday #salesmanago #foodandpeople #girls #polishgirl #polishgirls #marketingautomation

Post udostępniony przez SALESmanago (@salesmanagoma)

Po krótkim zastanowieniu postanowiliśmy jako APPmanago SALESmanago nawiązać współpracę z Małopolskim Związkiem Bokserskim. Na miejsce wydarzenia wybraliśmy zaprzyjaźnioną restaurację – Food and People by Pastrami Deli (najlepsze nowojorske pastrami po tej stronie globu!). W samym jej środku postawiliśmy profesjonalny ring, resztę sprzętu i tak się zaczęło.

It’s timer start Boxing Day! #box #boxing #amateur #mariuszwach #rockthehouse #foodandpeople

Post udostępniony przez SALESmanago (@salesmanagoma)

Około 19:00 przybyła gwiazda wieczoru. Mariusz Wach, bo o nim mowa, to polski bokser, posiadacz pasa WBC International oraz federacji TWBA w wadze ciężkiej. Najbardziej znany jest ze swojego pojedynku z Władimirem Kliczko, którą to walkę niestety przegrał na punkty. Była to pierwsza porażka w jego zawodowej karierze.

Zawodnicy byli bardziej niż gotowi do walki! Rozgrzewali się w prawie każdym wolnym miejscu – boksując powietrze, skacząc na skakance i zagrzewając do walki tych, którzy właśnie byli w ringu.

Preparation #it #boxingday #salesmanago #marketingautomation #waszka #mariuszwach #box #boxers

Post udostępniony przez SALESmanago (@salesmanagoma)

Walki odbywały się w systemie turniejowym. Każde starcie miało trzy rundy, a każda z nich trwała po 60 sekund. w przerwach pomiędzy głównymi starciami mogliśmy zobaczyć sparingi członków klubu BOXERNIA SERCA KRAKOWAKRAKOWA.

#it #boxingday #salesmanago #marketingautomation #waszka #mariuszwach #box #boxers

Post udostępniony przez SALESmanago (@salesmanagoma)

Pierwsze starcie tylko podsyciło apetyt na zbliżającą się wielkimi krokami walkę wieczoru. Nasi wyjątkowi reprezentanci mieli raz na zawsze zmienić sposób w jaki postrzegamy członków zarządu.

Tak! Panie i Panowie – szczytowym punktem wieczoru SALESmanago Boxing Day była walka pomiędzy trzema mistrzami. Nie wierzycie? Zobaczcie na własne oczy relację z pojedynku 2v1: CEO i CTO SALESmanago vs Mariusz “Wiking” Wach!

The eye od the tiger. Go Grzegorz! #it #boxingday #salesmanago #marketingautomation #waszka #mariuszwach #box #boxers

Post udostępniony przez SALESmanago (@salesmanagoma)

No i oczywiście byli zwycięzcy! Pas mistrzowski powędrował do Michała Mocnego, który decyzją sędziów zwyciężył na punkty z Łukaszem Kawą w rundzie finałowej.

Doskonałym dodatkiem do kipiących testosteronem emocji były serwowane przez niestrudzoną obsługę Food and People przepyszne kanapki z pastrami podlane doskonałym czeskim piwem.

Obiecujemy, że to nie jest nasze ostatnie słowo! Byliście z nami? Oznaczcie się na zdjęciach!

A po więcej fotek i relacji live zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama!