grzegorz_blazewicz_konrad_pawlus-300x176SALESmanago, platforma Marketing Automation specjalizująca się w rozwiązaniach dla eCommerce i B2C, pozyskała 25 mln zł finansowania od 3TS Capital Partners. Środki zostaną przeznaczone na badania i rozwój produktowy oraz silną ekspansję na terenie Europy.

 

SALESmanago zostało założone w 2011 roku przez Grzegorza Błażewicza i Konrada Pawlusa. Odtąd firma konsekwentnie buduje pozycję lidera marketing automation w regionie. Zatrudnia ponad 130 osób w biurach w Polsce, USA, UK oraz Indiach, a także współpracuje z ponad 400 partnerami. Systemu SALESmanago używa ponad 5000 firm z branż eCommerce, B2C i B2B z ponad 40 krajów.

 

SALESmanago posiada unikalną technologię umożliwiającą gromadzenie informacji o zachowaniu klientów na stronach www i aplikacjach mobilnych oraz ich wykorzystywanie do automatyzacji i personalizacji marketingu we wszystkich kanałach, które obejmują e-mail marketing, dynamiczne treści na stronie WWW, media społecznościowe, sieci reklamowe i aplikacje mobilne.

 

Grzegorz Błażewicz, Prezes SALESmanago, mówi: „Bardzo się cieszę, że pozyskaliśmy 3TS jako inwestora. To przedsiębiorcy, którzy tak jak my lubią nowe technologie. Inwestycja sfinansuje naszą międzynarodową ekspansję i pomoże rozwijać ofertę dla B2C i sklepów internetowych. Marketing Automation w Europie, szczególnie w segmencie B2C, znajduje się na początku drogi. Chcemy odegrać bardzo istotną rolę w budowaniu tego rynku”.

 

Zbigniew Łapiński z 3TS, który przeprowadzał inwestycję, dodaje: „Jesteśmy pod wrażeniem zespołu, produktu i filozofii SALESmanago. Nie możemy się doczekać wspierania ich w umacnianiu pozycji międzynarodowego lidera rynku”.

 

Wcześniej, w SALESmanago zainwestował Rafał Brzoska, założyciel i Prezes firmy Integer (InPost i Paczkomaty).

 

O SALESmanago

 

SALESmanago to pierwsza polska platforma Marketing Automation, wykorzystywana dzisiaj przez 5000 firm na całym świecie, które zarządzają bazami ponad 200 milionów klientów. Wyjątkowe rozwiązania SALESmanago, takie jak technologia Digital Body Language i personalizacja w czasie rzeczywistym, pozwalają marketerom dostarczać punktowo indywidualnym klientom personalizowane i dopasowane oferty oraz treści we wszystkich kanałach, m.in. przez email marketing, dynamiczne treści na stronie www, sieci reklamowe czy sprzedaż bezpośrednią.

 

Według Datanyze SALESmanago zajmuje 6. miejsce na świecie wśród systemów , zaś Venturebeat Insights uznaje SALESmanago na za lidera automatyzacji marketingu dla małych i średnich przedsiębiorstw sektora B2C. Główna siedziba SALESmanago znajduje się w Krakowie. Spółka posiada również biura i spółki zależne w spółka w Nowym Jorku, Londonie i Bangalore.

Więcej informacji: www.salesmanago.com, www.appmanago.com.

 

O 3TS Capital Partners

 

3TS Capital Partners jest funduszem venture capital i private equity, wiodącym w Europie Środkowej i Wschodniej, z biurami w Budapeszcie, Bukareszcie, Istambule, Pradze, Wiedniu i Warszawie. Fundusz skierowany jest przede wszystkim do sektorów technologicznych i związanych z marketingiem i mediami. Inwestorzy tacy jak Cisco, EIF< ERBD, OTP, Sitra czy KfW zainwestowali w fundusze 3TS ponad 300 milionów euro.

Więcej informacji: www.3tscapital.com

 

Kontakt:

SALESmanago

Grzegorz Błażewicz

CEO

Tel +48 500 160 611

E-mail: grzegorz.blazewicz(at)benhauer.pl

 

 

3TS Capital Partners

Zbigniew Łapiński

Partner

Tel +48 600 308 500

E-mail: zlapinski(at)3tscapital.com